Odigrane su dve runde, a do evropske jeseni ostale su još dve. Pročitajte sve parove

Zahuktava se borba za ulazak u grupnu fazu Lige Evrope.

Nakon početka sa tri predstavnika, Srbija sada ima jednog, Partizan, i on će predstavljati našu zemlju u narednoj rundi, u kojoj ga očekuje dvomeč protiv turske Malatije.

Prvi meč biće odigran u Humskoj (8. avgust), a revanš u Turskoj (15. avgust). U međuvremenu, ekipe će u ponedeljak saznati imena potencijalnih protivnika u plej-ofu, jer je žreb zakazan za prvi dan sledeće nedelje u švajcarskom gradu Nionu.

Pročitajte sve parove trećeg kola, kao i rezultate revanša uzbudljive druge runde.

/”Staza šampiona”/

Sutjeska (Crna Gora) – Linfild (S. Irska)
Makabi Tel Aviv (Izrael) – Suduva (Litvanija)
Ararat (Jermenija) – Saburtalo (Gruzija)
Riga (Letonija) – Helsinki (Finski)
Ludogorec (Bugarska) – Nju Sejnts (Vels)
Sarajevo (BiH) – BATE Borisov (Belorusija)
Didelanž (Luksemburg) – Nome Kalju (Estonija)
Astana (Kazahstan) – Valeta (Malta)
Šerif (Moldavija) – AIK (Švedska)
Slovan (Slovačka) – Dandalk (R. Irska)

/”Glavna staza”/

Norčeping (Švedska) – Hapoel Ber Ševa (Izrael)
Torino (Italija) – Šahtjor Soligorsk (Belorusija)
Antverpen (Belgija) – VIktorija Plzenj (Češka)
Austrija – Apolon (Kipar)
Fejnord (Holandija) – Dinamo Tbilisi (Gruzija)
Brondbi (Danska) – Braga (Portugal)
Molde (Norveška) – Aris (Grčka)
Lokomotiva Plovdiv (Bugarska) – Strazbur (Francuska)
Tun (Švajcarska) – Spartak Moskva (Rusija)
FSCB (Rumunija) – Mlada Boleslav (Češka)
Pjunik (Jermenija) – Vulverhempton (Engleska)
Mitjiland (Danska) – Rendžers (Škotska)
Marijupolj (Ukrajina) – AZ (Holandija)
AEK Larnaka (Kipar) – Gent (Belgija)
Legija (Poljska) – Atromitos (Grčka)
Hagesund (Norveška) – PSV Ajndhoven (Holandija)
Rijeka (Hrvatska) – Aberdin (Škotska)
Ventspils (Letonija) – Vitorija Gimaraeš (Portugal)
Vaduc (Lihtenštajn) – Ajntraht (Nemačka)
Partizan (Srbija) – Malatija (Turska)
Malme (Švedska) – Zrinjski (BiH)
CSKA Sofija (Bugarska) – Zorja (Ukrajina)
Nefči (Azerbejdžan) – Bnei Jehuda (Izrael)
Lucern (Švajcarska) – Espanjol (Španija)
Sparta (Češka) – Trabzon (Turska)
Univerzitatea (Rumunija) – AEK (Grčka)

OSTAVITE ODGOVOR

Molimo unestite Vaš komentar
Molimo unestite Vaše ime ovde